Dlhšiu dobu som nič nenapísal na blog, tak si vravím, že by som to mal napraviť 🙂

Musím skonštatovať, že posledné dva mesiace som sa viac flákal ako pracoval, no výsledky v práci sa zlepšili. Nemôžem sťažovať :).  Vďaka tomu, že trávim menej času bežnou agendou a môj team okolo mňa dozrieva, sa mi darí lepšie zamerať na to podstatné. Kolegom velmi nechýbam a zvládajú to lepšie aj bez mojej častej prítomnosti 🙂 To zabolí! :(. Ale vážne, snažím sa pracovať na tom, aby sa každý zlepšoval.Krôčik po krôčiku. Stále pracujem na tom, aby bola firma na mne menej a menej zavislá. Zlepšuje sa to, momentálne stačí, aby som sa tomu venoval dva dni s čím som fakt spokojný. Ale stále je kopec, ale fakt kopec vecí čo chceme robiť lepšie.

V práci som bol príliš zahrabaný a nevzdelával som sa dostatočne, nestíhal som sledovať nové trendy a celkovo som proste vyťažoval historické informácie, ktoré som mal a preťažoval svoje dedukčné schopnosti a dosť vecí mi unikalo.Takže potrebujem viac času tráviť hltaním informácií. Vyústením by mohli byť nové projekty a hlavne lepšie rozhodnutia a manažovanie firmy.Chcem sa viac zamerať na investovanie aj pre tonto účeľ hľadám asistenta.

Inak tento mesiac som bol dvakrát Prahe, raz na kamošovu oslavu narodenín + trip s priateľkou a bol som omrknúť aj 7. affiliate konferenciu, ktorú som však celú s niekým prekecal a bol som len na dvoch prenáškach. Dosť mi unikali mobilné trendy a tak som sa bol včera mrknúť do BA na mobile rulezz, hodnotím pozitívne. Nejaké nápady som si priniesol. Dúfam, že sa zase dostanem do tempa 🙂

Tak som sa tu trošku vyrozprával, som rád, že si môžete prečítať tieto pre vás nepodstatné informácie 🙂 Verím, že nabudúce prídem s niečím užitočnejším. Veľa šťastia v živote aj biznise!